AT1206CRD0736RL
MFR.Part #
AT1206CRD0736RL
JLCPCB Part #
C1356969
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 36Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS