RN73H2BTTD1743B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1743B10
JLCPCB Part #
C2574081
Description
174kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS