AT1206CRD0751R1L
MFR.Part #
AT1206CRD0751R1L
JLCPCB Part #
C857948
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS