YC248-JR-0762KL
MFR.Part #
YC248-JR-0762KL
JLCPCB Part #
C1733915
Description
16 62.5mW 62kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS