ERJ-P08D1001V
MFR.Part #
ERJ-P08D1001V
JLCPCB Part #
C4273012
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS