AT0402CRD0748R7L
MFR.Part #
AT0402CRD0748R7L
JLCPCB Part #
C2142558
Description
-55℃~+155℃ 48.7Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS