MFR2WSFTF52-18R2
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-18R2
JLCPCB Part #
C3401911
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS