AT1206CRD07432KL
MFR.Part #
AT1206CRD07432KL
JLCPCB Part #
C857906
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS