AT1206CRD0724K9L
MFR.Part #
AT1206CRD0724K9L
JLCPCB Part #
C857785
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS