RT1206DRE072R4L
MFR.Part #
RT1206DRE072R4L
JLCPCB Part #
C861900
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS