AT1206CRD07187RL
MFR.Part #
AT1206CRD07187RL
JLCPCB Part #
C857705
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS