MFP3WSBTD73-249R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP3WSBTD73-249R
JLCPCB Part #
C5344582
Package
RES-TH_L15.5-W5.0
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 3W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ RES-TH_L15.5-W5.0 Through Hole Resistors ROHS