AA0201FR-0724KL
MFR.Part #
AA0201FR-0724KL
JLCPCB Part #
C2104037
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS