AT1206CRD0711RL
MFR.Part #
AT1206CRD0711RL
JLCPCB Part #
C857633
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS