RT1210WRB07232RL
MFR.Part #
RT1210WRB07232RL
JLCPCB Part #
C4162433
Description
-55℃~+125℃ 232Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS