AA1206FR-13910RL
MFR.Part #
AA1206FR-13910RL
JLCPCB Part #
C6486716
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS