AT1206CRD0711K8L
MFR.Part #
AT1206CRD0711K8L
JLCPCB Part #
C857628
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS