AT1206CRD07118KL
MFR.Part #
AT1206CRD07118KL
JLCPCB Part #
C857624
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS