AT0402CRD07549RL
MFR.Part #
AT0402CRD07549RL
JLCPCB Part #
C4102131
Description
-55℃~+155℃ 549Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS