AT1206CRD07105RL
MFR.Part #
AT1206CRD07105RL
JLCPCB Part #
C857608
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS