AT1206BRE0710KL
MFR.Part #
AT1206BRE0710KL
JLCPCB Part #
C1700811
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS