RC0402FR-07499RL
MFR.Part #
RC0402FR-07499RL
JLCPCB Part #
C137970
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS