RT1206CRD07200KL
MFR.Part #
RT1206CRD07200KL
JLCPCB Part #
C2148831
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS