AT1206BRD07909RL
MFR.Part #
AT1206BRD07909RL
JLCPCB Part #
C857583
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS