MFR-25FRF52-33R
MFR.Part #
MFR-25FRF52-33R
JLCPCB Part #
C1743836
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS