AT1206BRD0769R8L
MFR.Part #
AT1206BRD0769R8L
JLCPCB Part #
C857524
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS