AT1206BRD0768K1L
MFR.Part #
AT1206BRD0768K1L
JLCPCB Part #
C857519
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS