ERJ-P08F3603V
MFR.Part #
ERJ-P08F3603V
JLCPCB Part #
C4164463
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS