RT1206CRE0753K6L
MFR.Part #
RT1206CRE0753K6L
JLCPCB Part #
C2138467
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS