AT1206BRD0747R5L
MFR.Part #
AT1206BRD0747R5L
JLCPCB Part #
C857443
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS