AT1206BRD0720K5L
MFR.Part #
AT1206BRD0720K5L
JLCPCB Part #
C857271
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS