5.0SMDJ58CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5.0SMDJ58CA/TR7
JLCPCB Part #
C3705804
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 53.5A 58V 5kW 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS