AT1206BRD07154KL
MFR.Part #
AT1206BRD07154KL
JLCPCB Part #
C857191
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS