RSF3WSJT-73-3R9
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-3R9
JLCPCB Part #
C1391743
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS