RSF3WMJR-73-62R
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-62R
JLCPCB Part #
C1767830
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 62Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS