AT0805FRE0780R6L
MFR.Part #
AT0805FRE0780R6L
JLCPCB Part #
C6466680
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS