RT0805FRD0780R6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805FRD0780R6L
JLCPCB Part #
C2102218
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 80.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS