AA1206JR-072M2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1206JR-072M2L
JLCPCB Part #
C4130728
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS