AT0805DRE076K04L
MFR.Part #
AT0805DRE076K04L
JLCPCB Part #
C2106288
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS