AA0402FR-071K74L
MFR.Part #
AA0402FR-071K74L
JLCPCB Part #
C4116946
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS