SQP30AJB-12K
MFR.Part #
SQP30AJB-12K
JLCPCB Part #
C1413215
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 30W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS