AT0805DRE0724R3L
MFR.Part #
AT0805DRE0724R3L
JLCPCB Part #
C2107502
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 24.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS