AF2010JK-0768KL
MFR.Part #
AF2010JK-0768KL
JLCPCB Part #
C4202598
Description
-55℃~+155℃ 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS