FCR2WSJT-52-910K
MFR.Part #
FCR2WSJT-52-910K
JLCPCB Part #
C1384267
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 910kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS