AT0805DRE0713K7L
MFR.Part #
AT0805DRE0713K7L
JLCPCB Part #
C2106368
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS