RT1206CRE0717R8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRE0717R8L
JLCPCB Part #
C1356940
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS