AT0805DRD0775KL
MFR.Part #
AT0805DRD0775KL
JLCPCB Part #
C2138883
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 75kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS