P0805E2500BBT
MFR.Part #
P0805E2500BBT
JLCPCB Part #
C4148995
Description
-55℃~+155℃ 200mW 250Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount