AT0805DRD07165KL
MFR.Part #
AT0805DRD07165KL
JLCPCB Part #
C4053609
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS