AT0805DRD07105KL
MFR.Part #
AT0805DRD07105KL
JLCPCB Part #
C2137740
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS